0
Android,Windows Phone ve iOS işletim sistemlerinde mevcut. Kelime oyununun açıklaması ve linkleri aşağıda. Bu oyunu Türkçe haftasında ,ders dışı Türkçe aktivitelerinde kullanılabilirsiniz. Okulunuzda veya kurs merkezinde tablet ve akıllı telefona izin veriliyorsa monotonluğu kırma adına dersin bir bölümünde oynanabilir. En çok Türkçe kelime bulan öğrenci ödüllendirilebilir. Eğer öğrencilerde ciddi ilgi ve merak uyandırılabilirse öğrenci evden de bu oyuna sınıf arkadaşlarıyla devam edebilir.
https://lh6.ggpht.com/8rM0Y1UZ5oBYqOSHAO_K6M1sCB67VkzIJlOEZlWhjX0NSnkels2L1Zpur7__wqDPbaE=h900

AÇIKLAMA:

Kelime oyunlarını sever misiniz? 50 milyondan fazla oyuncuya katılın ve dünyanın en hızlı kelime oyunu Ruzzle'ı deneyin!

- 145 ülkede en iyi 10 kelime oyunu arasında
- 50 milyondan fazla oyuncusu var
- Arkadaşlarınızla oynayabilir veya rastgele bir rakiple karşılaşabilirsiniz

Ruzzle ücretsiz, eğlenceli ve tempolu bir kelime oyunudur. İki dakika içinde mümkün olduğunca fazla kelimeyi bulmak için arkadaşlarınızla veya rastgele oyuncularla mücadele edebilirsiniz. Sadece parmağınızı ekranda kaydırarak verilen harflerden kelimeler oluşturmanız yeterli.
Kazanmak için uzun kelimeler oluşturun, puanları ve bonusları toplayın. Özenle hazırlanmış sesler ve animasyonlar, eğlenceyi daha da artırıyor.
Beğenilen
Cevaplar (0)
  • Burada henüz yanıt bulunmamaktadır.
Senin cevabın

    

 Sosyal ağdan bizi takip ederek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

Telif hakları için tıklayınız...                                                        
Copyright © 2010 Türkçede.org                                                 Türkçenin öğretiminde katkısı olması dileğiyle...